[phpBB Debug] PHP Notice: in file [ROOT]/viewtopic.php on line 1917: Undefined index: Page
BEST WAREZ HIGH DEFINITION FORUM : Volná diskuse - 2 - HD-forum.cz
Get Adobe Flash player

BEST WAREZ HIGH DEFINITION FORUM

Diskuse, kde se můžete bavit o čemkoliv

Moderátoři: Pety, draha

Glob.Moderátor

Příspěvekod immortal » 02 lis 2008 11:35

Me neda se zeptat jestli taky hdclub napsal podobny veci na war forum jelikoz to jew presna kopie hdclubu (nebo ze by hdclub kopiroval warfoum to by prece neudelali kdyz na jinejch jim to vadi).Vysvetli me tedy ty s krasnym nickem www,hdclub,sk jak je mozny ze mate totozny vzhle s warforum,to je jako v poradku??????Jsem zvedavej co odpovis :D :D :D :D

Nováček

Příspěvekod www.HDclub.sk » 02 lis 2008 12:42

Schéma HDclubu vyšlo samozřejmě z warfora a to z jednoho prostého důvodu. Když jsem poprvé ochutnal slast HD filmu, nemohl jsem si odepřít na to upozornit a následně nabídnout warforu založení sekce speciálně pro HD filmy. Když mě vyfuckovali a řekli, že v tom není rozdíl oproti filmu v DivX, nedalo mi to a společně jsme s kolegou založili na úkor warfora zmíněný HDclub. Tudíž je to odpověď jak pro immortala, tak na odpověď suprových moderátorů warfora. HDclub je založen pro lidi, kteří vědí co chcou. Jestli bude hd-forum nějakýh způsobem růst, Hdclub bude pořád svým. stejně tak "reklamní kampan", kterou hd-forum udelalo na warforu v podobě PM mi přišla dost trapná, pro někoho to možná je super, mě to přijde vlezlé. Pokud se vrátit k tomu chématu hdclub/hd-forum.cz, tak se opět budu opakovat, vzhled bych možná skousl, ale aby to bylo všechno shodné s HDclubem, se mi moc nezdá, jako dobrý tak, i když je to všechno free, chtělo by to zapojit také vlastní fantazii a něčím se třeba odlišit, že? ... Je vidět, že kreativita zde na hd-foru je kdesi nikde, protože kopírovat věci a nápady zde jsou koukám zcela běžné. Viz. (nečekaně) uživatel www.hd-forum.cz na hdclubu.

Ať se vám daří a máte zde 1 569 233 uživatelů a co největší návštěvnost. O to vám přeci jde, ne? :-)

Glob.Moderátor

Příspěvekod immortal » 02 lis 2008 14:20

www.HDclub.sk píše:Schéma HDclubu vyšlo samozřejmě z warfora a to z jednoho prostého důvodu. Když jsem poprvé ochutnal slast HD filmu, nemohl jsem si odepřít na to upozornit a následně nabídnout warforu založení sekce speciálně pro HD filmy. Když mě vyfuckovali a řekli, že v tom není rozdíl oproti filmu v DivX, nedalo mi to a společně jsme s kolegou založili na úkor warfora zmíněný HDclub. Tudíž je to odpověď jak pro immortala, tak na odpověď suprových moderátorů warfora. HDclub je založen pro lidi, kteří vědí co chcou. Jestli bude hd-forum nějakýh způsobem růst, Hdclub bude pořád svým. stejně tak "reklamní kampan", kterou hd-forum udelalo na warforu v podobě PM mi přišla dost trapná, pro někoho to možná je super, mě to přijde vlezlé. Pokud se vrátit k tomu chématu hdclub/hd-forum.cz, tak se opět budu opakovat, vzhled bych možná skousl, ale aby to bylo všechno shodné s HDclubem, se mi moc nezdá, jako dobrý tak, i když je to všechno free, chtělo by to zapojit také vlastní fantazii a něčím se třeba odlišit, že? ... Je vidět, že kreativita zde na hd-foru je kdesi nikde, protože kopírovat věci a nápady zde jsou koukám zcela běžné. Viz. (nečekaně) uživatel www.hd-forum.cz na hdclubu.

Ať se vám daří a máte zde 1 569 233 uživatelů a co největší návštěvnost. O to vám přeci jde, ne? :-)

:D :D :D :D :D :D :D Vas vzhle je naprosto totozny do nejmensich detaili s WARforem,tady zase s vasim,jen nechapou jednu vec,a ted velkym pismem MY VSICHNI KRADEME NECI PRACI A DAVAME JI NA NET A BUDEME SI VICITAT NEJAKY SCHEMA STRANEK,SAKRA TO UZ JSME JAKO TI Z OSY CO REMCAJI ZE JIM KRADEME FILMY.A NAJEDNOU DELAME TO SAMY CERTIME SE ZE NAM NEKDO UKRAD NAPAD?????JESTLI ZE TOHLE SCHEMA JE NEJLEPSI NA PREHLEDNOST TAK AT HO MAJI VSICHNI,NECHAPU,PROC VY MUZETE MIT SCHODNE SCHEMA S WAR FOREM A CO KDYZ MY NEKOPIRUJEM TREBA VAS ALE WAR FORUM CO TY NA TO.NEBUDTE TOLIK NAMYSLENY NETOCI SE VSE JEN KOLEM HDCLUBU.

Administrátor

Příspěvekod admin » 02 lis 2008 19:03

www.HDclub.sk píše:ale aby to bylo všechno shodné s HDclubem, se mi moc nezdá, jako dobrý tak, i když je to všechno free, chtělo by to zapojit také vlastní fantazii a něčím se třeba odlišit, že? ...

Tak pokud teda vzhled zkousnes spolecne s mody. Copa prosimte mame stejne?

Nereknu kdyby sme meli stejne kategorie, ale nejsou!
Nahodne obrazky na hlavni strance? Nejak sem je u Vas prehlidl? Aha to bude tim ze je tam nemate.
A ver, ze bude spousta dalsich veci, ktere planujem, ale to uvidis sam.

Beru tvuj nazor, ze "reklamni kampan na warforu byla vlezla". Rekl bych ale ze te to spis stve, obzvlast kdyz tebe vyfuckovali a ja si v uvozovkach mohl nahrabat nejake "cenne" uzivatele.
Na tohle ti odpovim, ze me zas prijde dost trapne registrovat se u nas jako www.hdclub.sk beru to jako provokaci, ale budiz, ty to tak ocividne neberes, takze user www.hd-forum.cz je na svete :-) :wink:

Jeste si dovolim dodat, ze jako provokaci beru i to, kdyz se mi admin hdclubu sk pta na ceny za reklamu a pta se, zda si muze dat k nam banner na hdclub. Ano i tohle o Vas neco vypovida.

Omlouvam se za pravopis, preji pekny den a jsem rad ze jsi se zmohl na nejakou poradnou reakci nez jen puvodni smajlik - :D Diky :-)

Glob.Moderátor

Příspěvekod immortal » 02 lis 2008 19:47

A stale se nam vytraci zakladni princip kazdeho fora a to sice prinest lidem co chteji tj kvalitni filmy,a pochybuju ze nektereho z nich zjima jestli stranka je modra nebo hneda.Hlavne aby byla plna kvalitnich veci a jina kje mu to ukradeny.Mozna naopak vita ze je to vsade stejny a snadno se orientuje.Podobne tahanice jsem zazil kdyz se dekodovali DVD filmy a nakonec misto aby forum plnilo co melo,a to radilo ohledne dvd hadali se mezi sebou admini a nakonec to slo do kytek.Stejne nic nevyhadate :D :D :D :D :D

Nováček

Příspěvekod Odar486 » 04 lis 2008 01:33

admin píše:
www.HDclub.sk píše:ale aby to bylo všechno shodné s HDclubem, se mi moc nezdá, jako dobrý tak, i když je to všechno free, chtělo by to zapojit také vlastní fantazii a něčím se třeba odlišit, že? ...

.....
Nahodne obrazky na hlavni strance? Nejak sem je u Vas prehlidl? Aha to bude tim ze je tam nemate.
........
Jeste si dovolim dodat, ze jako provokaci beru i to, kdyz se mi admin hdclubu sk pta na ceny za reklamu a pta se, zda si muze dat k nam banner na hdclub. Ano i tohle o Vas neco vypovida.
.......

takze len tak, k tym nahodnim obrazkom, na hdclube boli, zo zaciatku, potom sa odstranili .... ale to je jedno v podstate.

k tej reklame, bol som to ja, kto sa ta to pytal, ale myslel som to uprimne vazne. Ine warez fora ponukaju reklamu na konkurencene fora normalne... preto taka otazka, ale po tvojej odpovedi som stratil chut sa o tom bavit. ked ta to nasralo, tak prosim, srry.

Ja by som uz temu hdclub/ hd-forum nechal na pokoj. Kazdí sa venujme "svojmu". Takze GL & HF. :)
Ahoj!

Začátečník (480p)

:P

Příspěvekod Marph » 04 lis 2008 17:51

Vite co se mi libí? Že na tomto fóru je karegorie Filmy v 1080p. (to vyžaduju) Na NEJMENOVANÉM konkurenčním fóru musí proklikat X kategorií a manuálně hledat očima místo Ctrl+F. Názor z NĚKDO KRADE mi připadá více jak směšný a bezpředmětný. VŠICHNI kteří ripujou, uploadujou, downloadujou a registrujou se aby mohli něco ukradnout KRADOU a fora jsou jen nástrojem na zrychlené hledání. Takže jestli čtete tento příspěvek tak KRADETE kdo říká že ne tak co tu děla? Když nekrade tak kupuje VÝHRADNĚ ORIGINÁLNÍ BD DISKY. :czech: :!: :?:

Glob.Moderátor

Příspěvekod immortal » 04 lis 2008 18:27

Zda se me ze to tady zraly na lock.

Začátečník (480p)

souhlas

Příspěvekod Marph » 04 lis 2008 18:54

Mno když maš stejny názor tak LOCK :)

Předchozí

Zpět na Volná diskuse